Liderzy oddziału:

 

 

 

 

 

 

 

 

Olga Marciniak i Bogdan Maślanka

Kontakt:
tel. +61410729872
e: sydney@mieszkanicznik.org.pl

Olga swoją tożsamość biznesową zaczęła budować jako manager butikowego hotelu na południu Włoch. Tam też odkrywała powoli fascynację potencjałem drzemiącym w nieruchomościach, zarządzając portfolio wartym kilkadziesiąt milionów Euro.
Bogdan, zmotywowany książka "Rich Dad Poor Dad" Roberta Kiyosakiego wiedział, ze to właśnie nieruchomości będą jego sposobem na życie. Swojego pierwszego "flipa" przeprowadził w Melbourne w 2008 roku. Wkrótce potem zaczął budować portfolio mieszkań na wynajem, dzięki któremu osiągnął wolność finansową.

Jako liderzy Stowarzyszenia Mieszkanicznik Sydney Olga i Bogdan chętnie dzielą się swoją wiedzą z innymi pasjonatami branży nieruchomości. Są dowodem na to, ze można żyć i z powodzeniem inwestować jednocześnie na dwóch odległych kontynentach. Prowadzą dwie firmy w Australii (OzRooms&Co.) i w Polsce (WawaRoom) zajmujące się najmem. Ich hasło przewodnie to: "Dwa kraje, jedna drużyna", obydwoje wierzą bowiem w siłę tkwiąca we współpracy i networkingu. Aktywnie uczestniczą w szkoleniach i spotkaniach inwestorów w nieruchomości w całej Polsce.

 

Zobacz: AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA