Liderka Oddziału: Paula Augustynowicz

Paula Augustynowicz2

 

 

 

 

 

 

Paula Augustynowicz, od 6 lat związana bardzo ściśle z rynkiem nieruchomości w Olsztynie. Swoją karierę zaczynała jako Agent ds. Sprzedaży Nieruchomości specjalizujący się we współpracy z klientem na zasadach wyłączności. Te doświadczenia wspomina jako najcenniejsze, nauczyła się bowiem współpracy z klientem i indywidualnym i biznesowym przy sprzedaży i poszukiwania nieruchomości, negocjacji cen nieruchomości, oraz weryfikacji stanu prawnego oraz wyprostowania spraw prawnych nawet tych niemożliwych. Umiejętność kojarzenia faktów, liczne kontakty pozwoliły jej zgłębić cenną wiedzę na temat nieruchomości, w które warto inwestować w rejonie stolicy Warmii i Mazur, co do dziś wykorzystuje przy współpracy z inwestorami z tego rejonu.

Obecnie dalej związana z firmą Freedom Nieruchomości, w której od kilku lat z licznymi sukcesami zarządza zespołem sprzedażowym specjalizującym się w rynku mieszkaniowym w Olsztynie. Praca to dla niej pasja i ciągły rozwój siebie i swoich współpracowników. Prowadzi szkolenia sprzedażowe z pozysku nieruchomości na wyłączność oraz z zarządzania dla Agentów oraz właścicieli biur franczyzowych Freedomu w całej Polsce.

Zainteresowanie inwestowaniem w nieruchomości narodziło się samo, obserwując rynek wynajmu w innych miastach oraz oczywiście przeczytaniu wiele lat temu książki Roberta Kiyosaki, który zaszczepił w niej wizję rentiera. Obecnie właścicielka kilku nieruchomości prowadząca działalność najmu długo i krótkoterminowego, specjalizująca się w wyszukiwaniu dla klientów inwestorów perełek na rynku olsztyńskim, w które warto zainwestować pod względem najmu oraz wyremontowanie na dalszą sprzedaż z zyskiem. Jej marzenie to współpraca z inwestorami, którzy chcą ulokować swoje pieniądze za granicą m.in w Hiszpanii i Włoszech.

 

T. 698 056 013

E. olsztyn@mieszkanicznik.org.pl

 

Zobacz: AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA