Oddziały Stowarzyszenia w Polsce

Lp Miasto Imię i nazwisko Telefon Email
  1. Białystok Piotr Oponowicz   bialystok@mieszkanicznik.org.pl
  2. Bielsko-Biała Jan Gisterek 508-125-227 bielskobiala@mieszkanicznik.org.pl
  3. Częstochowa Monika Balińska 504 455 085 czestochowa@mieszkanicznik.org.pl
  4. Gdańsk Tomasz Burcon 601 611 621 gdansk@mieszkanicznik.org.pl
  5. Katowice Radosław Rup 531 608 522 katowice@mieszkanicznik.org.pl
  6. Kielce Piotr Sokół 695 605 500 kielce@mieszkanicznik.org.pl
  7. Kraków Józef Kajta 608 500 870 krakow@mieszkanicznik.org.pl
  8.   Lublin Mariusz Nenckarski 514 289 814 lublin@mieszkanicznik.org.pl
  9. Łódź Katarzyna i Jeremiasz Gorzędowscy 695 446 621 lodz@mieszkanicznik.org.pl
  10. Toruń Martyna Szczawińska 782 345 669 torun@mieszkanicznik.org.pl
11. Poznań Waldemar Kochanek 602 253 097 poznan@mieszkanicznik.org.pl
12.
Olsztyn
Paula Augustynowicz
698 056 013
olsztyn@mieszkanicznik.org.pl
13.        
14. Rzeszów Artur Kucharzyk 602 171 078 rzeszow@mieszkanicznik.org.pl
15. Szczecin Bartosz Deka 601 556 268 szczecin@mieszkanicznik.org.pl
16. Warszawa Robert Kuliga 696 840 386 rkuliga@mieszkanicznik.org.pl
17. Wrocław Kacper Kaczmarek 664 703 553 wroclaw@mieszkanicznik.org.pl
18. Zielona Góra Romuald Wasielewski 601 788 580 zielonagora@mieszkanicznik.org.pl

 

Oddziały Stowarzyszenia zagraniczne

europa_z_M

Lp Miasto Imię i nazwisko Telefon Email
1. Londyn Piotr Zacharski (+44) 7900 910 468 londyn@mieszkanicznik.org.pl
2. Dublin Tomasz Kaplan +353 860-551-950 info@kaplan.pl
3. Nowy Jork Patrycja Ławnicka   nowyjork@mieszkanicznik.org.pl

 

 

Liderzy

liderzy11

 

liderzy22

 

Jeśli chcesz założyć lokalny oddział stowarzyszenia skontaktuj się z nami

biuro@mieszkanicznik.org.pl