Oddziały Stowarzyszenia w Polsce

Lp Miasto Imię i nazwisko Telefon Email
  1. Białystok Przemysław Kacmajor 600 233 530 bialystok@mieszkanicznik.org.pl
  2. Bielsko-Biała Łukasz Ćwik 883 003 200 mieszkanicznik.bielskobiala@gmail.com
  3. Częstochowa Monika Balińska 504 455 085 czestochowa@mieszkanicznik.org.pl
  4. Gdańsk Tomasz Burcon 601 611 621 gdansk@mieszkanicznik.org.pl
  5. Katowice Radosław Rup 531 608 522 katowice@mieszkanicznik.org.pl
  6. Kraków Józef Kajta 608 500 870 krakow@mieszkanicznik.org.pl
  7.   Lublin Damian Mąka 504 139 665 lublin@mieszkanicznik.org.pl
  8. Łódź Katarzyna i Jeremiasz Gorzędowscy 695 446 621 lodz@mieszkanicznik.org.pl
  9. Toruń Martyna Szczawińska 697 459 200 torun@mieszkanicznik.org.pl
10. Poznań Grzegorz Kaczmarek
Waldemar Kochanek (zastępca)
609 935 707
602 253 097
poznan@mieszkanicznik.org.pl
11. Opole Rafał Tańczak 607 312 555 opole@mieszkanicznik.org.pl
12. Szczecin Bartosz Deka 601 556 268 szczecin@mieszkanicznik.org.pl
13. Warszawa Robert Kuliga 696 840 386 rkuliga@mieszkanicznik.org.pl
14. Wrocław Kacper Kaczmarek 664 703 553 wroclaw@mieszkanicznik.org.pl
15. Zielona Góra Romuald Wasilewski 601 788 580 zielonagora@mieszkanicznik.org.pl

 

Oddziały Stowarzyszenia zagraniczne

europa_z_M

Lp Miasto Imię i nazwisko Telefon Email
1. Londyn Piotr Zacharski (+44) 7900 910 468 londyn@mieszkanicznik.org.pl
2. Dublin Tomasz Kaplan +353 860-551-950 info@kaplan.pl

 

 

Liderzy

liderzy11

 

liderzy22

 

Jeśli chcesz założyć lokalny oddział stowarzyszenia skontaktuj się z nami

biuro@mieszkanicznik.org.pl