Oddziały Stowarzyszenia w Polsce

Lp Miasto Imię i nazwisko Telefon Email
  1. Białystok Piotr Oponowicz  500 087 087 bialystok@mieszkanicznik.org.pl
  2. Bielsko-Biała Jan Gisterek 508 125 227 bielskobiala@mieszkanicznik.org.pl
  3. Bydgoszcz Agata Lewandowska 501 099 700 bydgoszcz@mieszkanicznik.org.pl
  4. Częstochowa Monika Balińska 504 455 085 czestochowa@mieszkanicznik.org.pl
  5. Gdańsk Basia Domarus 792 966 998 gdansk@mieszkanicznik.org.pl
  6. Katowice Radosław Rup 510 147 304 katowice@mieszkanicznik.org.pl
  7. Kielce Piotr Sokół 695 605 500 kielce@mieszkanicznik.org.pl
  8. Kraków Józef Kajta 608 500 870 krakow@mieszkanicznik.org.pl
  9.   Lublin Mariusz Nenckarski 514 289 814 lublin@mieszkanicznik.org.pl
 10. Łódź Katarzyna i Jeremiasz Gorzędowscy 695 446 621 lodz@mieszkanicznik.org.pl
 11. Toruń Martyna Szczawińska 782 345 669 torun@mieszkanicznik.org.pl
 12. Poznań Waldemar Kochanek 602 253 097 poznan@mieszkanicznik.org.pl
 13.
Olsztyn
Paula Augustynowicz
698 056 013
olsztyn@mieszkanicznik.org.pl
 14. Rzeszów Artur Kucharzyk 602 171 078 rzeszow@mieszkanicznik.org.pl
 15. Szczecin Bartosz Deka 601 556 268 szczecin@mieszkanicznik.org.pl
 16. Warszawa Robert Kuliga 696 840 386 warszawa@mieszkanicznik.org.pl
 17. Wrocław Kacper Kaczmarek 664 703 553 wroclaw@mieszkanicznik.org.pl

Oddziały Stowarzyszenia zagraniczne

europa_z_M

 Lp  Miasto  Imię i nazwisko  Telefon  Email
 1.  Berlin  Magdalena Żuchowska  +48 539 318 464  berlin@mieszkanicznik.org.pl
 2. Dublin  Michał Zduńczyk +353 870553893  dublin@mieszkanicznik.org.pl
 3.  Leeds  Dariusz Karpowicz  leeds@mieszkanicznik.org.pl
 4.  Londyn  Piotr Zacharski (+44) 7900 910 468  londyn@mieszkanicznik.org.pl
 5.  Nowy Jork  Patrycja Ławnicka  nowyjork@mieszkanicznik.org.pl
 6.  Sydney  Olga Marciniak  +61410729872  sydney@mieszkanicznik.org.pl

Liderzy

liderzy11

liderzy22

Jeśli chcesz założyć lokalny oddział stowarzyszenia skontaktuj się z nami

tomasz.burcon@mieszkanicznik.org.pl