181 członków w oddziale (stan na 31.10.2017 r.)

Lider oddziału:

Tomasz Burcon 

 

 

 

 

Tomasz Burcon
T. 601 611 621
E: gdansk@mieszkanicznik.org.pl

 

Informatyk, fotograf z 27 letnim doświadczeniem prowadzący wiele działalności biznesowych od lat dziecięcych. Pierwsze umowy biznesowe podpisywał w wieku 14 lat. Wykładowca zarządzania nieruchomościami i fotografii w ASBIRO i Stowarzyszeniu Mieszkanicznik.

Nieruchomości
W 2012 roku stworzył markę Possession zajmującą się zarządzaniem krótko i długo terminowym nieruchomościami, która zarządza kilkudziesięcioma nieruchomościami. Wyszukuje dla inwestorów nieruchomości na terenie Trójmiasta, wykańcza je i wynajmuje. Współwłaściciel pierwszego w Polsce portalu najmu długoterminowego.
Strona: possession.pl
Facebook: https://web.facebook.com/Possessionpl-264571620586673/?fref=ts

Fotografia
Szkolony przez fotografów National Geographic ma za sobą publikacje w NG Traveler, Newsweek i najnowszej książce Magdy Gessler "101 najlepszych restauracji i hoteli w Polsce". Specjalizuje się w fotografii nieruchomości, jedzenia, reklamowej, bezcieniowej (packshot), ślubnej, 3D, panoramach sferycznych (wycieczki wirtualne) oraz krótkich filmach reklamowych.
Strona: tomaszburcon.com
Facebook: https://www.facebook.com/TomaszBurconPhotography?ref=hl

Informatyka
Od 1997 prowadzi firmę InfoServe, w której w szczytowym czasie pracowało ok. 100 sprzedawców i była w trójce najlepszych firm tego typu w Trójmieście, a także pierwszej 50 w Polsce. Stworzył pierwszy portal ogłoszeń drobnych i pierwszy portal o drewnie. Obecnie działa pod marką Infivo, która zajmuje się projektowaniem i utrzymywaniem stron www, sklepów internetowych i systemów.
Strony: infivo.pl

 

Zastępca Lidera

BasiaWodziska2

 

 

 

 

 

 

 

 

Basia Wodzińska - handlowiec z urodzenia i wykształcenia, wiedzę i doświadczenie zdobywała na arenie międzynarodowej. Obecnie pośrednik w obrocie nieruchomościami dodatkowo specjalizuje się w podnajmie długoterminowym oraz zakwaterowaniu pracowników, głównie obcokrajowców.  W wolnej chwili wolontariuszka na oddziale ratunkowym wejherowskiego szpitala, podróżniczka, globtroterka, pasjonatka życia.
 

"Pasjonuje mnie życie na wszelkich płaszczyznach poznawczych. Uwielbiam smakować, testować, sprawdzać, zgłębiać, poznawać i uczyć się. I stay hungry ;)"

E: gdansk@mieszkanicznik.org.pl

 

 

 

 

 

Zobacz:  WYDARZENIA I AKTUALNOŚCI