Relacja ze spotkania w Kielcach w dn. 5 grudnia

Grudniowe spotkanie Stowarzyszenia Mieszkanicznik w Kielcach przyniosło ciekawe dyskusje na temat zarządzania najmem i relacjach z najemcami. Swoja wiedzą i doświadczeniem dzielił się z nami Józef Kajta – inwestor na rynku krakowskim oraz właściciel firmy Promabi. 
W trakcie wieczoru poruszanych było wiele kwestii. Rozmawialiśmy m.in. o tym, dla jakiego najemcy będzie nasze mieszkanie, oraz jak dany lokal przygotować pod wynajem. Wymieniliśmy się poglądami na temat weryfikacji najemców oraz dowiedzieliśmy się że, oprócz bezpiecznej umowy potrzebne będą nam dokumenty potwierdzające sprawne działanie wszystkich instalacji w mieszkaniu, aby w razie wypadku nikt nie obarczył nas winą. Ciekawym spostrzeżeniem jest traktowanie naszego najemcy jak klienta, partnera w biznesie - który uzależniony jest od dobrych relacji i współpracy opartej na jasnych zasadach.
[...]

Autor |13 grudnia, 2017|Aktualności, Kielce|0 komentarzy

Łódź: spotykamy się 26 stycznia

Zapraszamy na otwarte, styczniowe spotkanie łódzkiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik, które odbędzie się dnia 26 stycznia 2018 o godz. 19. Gościem naszego spotkania będzie Daniel Siwiec – deweloper, inwestor z branży nieruchomości, przedsiębiorca, który opowie o 7 krokach do biznesu deweloperskiego. Gościem specjalnym i partnerem spotkania będzie Filip Kowarski – twórca programu Moniter.pl.
[...]

Autor |13 grudnia, 2017|Aktualności, Łódź|0 komentarzy

Relacja ze spotkania w Toruniu w dn. 1 grudnia

Relacja z 27. spotkania Stowarzyszenia Mieszkanicznik w Toruniu z dnia 01.12.2017 r. – zakup kamienicy, case study 

Toruń to miasto z piękną Starówką, na której pełno jest kamienic. A gdyby tak stać się właścicielem jednej z nich? Dla potencjalnego inwestora odstraszający może być stan techniczny lokalu oraz jego lokatorzy. Przy czym, o ile remont wkalkulowany jest w praktycznie każdą transakcję, to nie każdy chce mieć do czynienia z – często specyficznymi – mieszkańcami kamienic. Od razu przychodzą na myśl czarne scenariusze z niepłaceniem czynszów, zaległościami w opłatach za media czy po prostu uciążliwością w codziennym funkcjonowaniu. Nie zawsze jednak musi tak być. Na grudniowym spotkaniu toruńskiego Oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik Radosław Rup, lider Oddziału w Katowicach i jeden z założycieli Stowarzyszenia, opowiadał nam swoją historię zakupu kamienicy.
[...]

Autor |13 grudnia, 2017|Aktualności, Toruń|0 komentarzy

Wrocław: spotykamy się 25 stycznia

Zapraszamy wszystkich na spotkanie wrocławskich Mieszkaniczników. Spotkanie odbędzie się 25 stycznia (czwarek) w godzinach 18.50-23.00 .

Pierwsza cześć spotkania -prelekcja- odbędzie się w BEST WESTERN PLUS Q Hotel Wrocław 
ul. Zaolziańska 2, 53-334 Wrocław http://www.qhotelwroclaw.pl/kontakt,10-7.html  w godzinach 19:10-21:00

Prelekcję wygłosi Jarosław Gulewski - Menager Projektu w ADomy.pl http://adomy.pl
[...]

Autor |13 grudnia, 2017|Aktualności, Wrocław|0 komentarzy

Katowice: spotykamy się 18 grudnia

Moi Drodzy,
z przyjemnością zapraszamy na ostatnie w tym roku - tym razem nieformalne - spotkanie Mieszkaniczników śląskich. Już w najbliższy poniedziałek 18 grudnia spotykamy się w restauracji Bierhalle, na pierwszym piętrze centrum handlowego Silesia City Center.
[...]

Autor |12 grudnia, 2017|Aktualności, Katowice|0 komentarzy

Relacja ze spotkania w Poznaniu w dniu 5 grudnia

Przedzień mikołajek przy ulicy Ogrodowej w Poznaniu odbyło się kolejne spotkanie Mieszkanicznika. Mieliśmy przyjemność gościć wspaniałą kobietę – Basię Wodzińską, Liderkę Oddziału Mieszkanicznik Pomorze, która podzieliła się z nami swoim doświadczeniem odnośnie podnajmu. Basia jest prawdziwą pasjonatką życia, która wie, jak zbudować pozytywne relacje z ludźmi, także z obcokrajowcami, którzy wynajmują od niej kwatery pracownicze. Podzieliła się z nami również swoim doświadczeniem w prowadzeniu biznesu w Irlandii oraz tym, jak nigdy się nie poddała i mimo wielu przeciwności losu i przeszkód na drodze szła do przodu, wyciągając kolejne lekcje. Po powrocie do Polski Basia spełniła swoje marzenie – rozpoczęła studia dzienne, a także zaczęła inwestować w nieruchomości. Prelekcja Basi przyciągnęła ponad 70-ciu słuchaczy, którzy z chęcią posłuchali o tym „Jak zacząć biznes w nieruchomościach nie inwestując nawet złotówki?!”.
[...]

Autor |11 grudnia, 2017|Aktualności, Poznań|0 komentarzy

Rzeszów: spotykamy się 19 grudnia

Już 19.12.2017 o godz.17:15 zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem nieruchomości na jedenaste spotkanie rzeszowskiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik. 

UWAGA - Zaczynamy 30 min wcześniej niż zazwyczaj (jeśli nie zdążysz na 17:30 będziesz mógł wejść w przerwie o 18:30)

Dlaczego nie warto inwestować w nieruchomości?
Wiele jest świetnych wykładów na temat nieruchomości oraz jeszcze więcej historii sukcesu. Warto jednak pamiętać, że inwestowanie w nieruchomości jest także ryzykowne, oraz może nie tylko nie zakończyć się zarobkiem, ale także zostawić nas z długiem.
Kamil przedstawi argumenty, pokazujące, że w nieruchomości nie warto inwestować... 
Przyjdź i przekonaj się czy skutecznie Cię zniechęci :-) [...]

Autor |11 grudnia, 2017|Aktualności, Rzeszów|0 komentarzy

Bielsko-Biała: spotykamy się 13 grudnia

Zapraszamy na grudniowe spotkanie w Bielsku - Białej, dotyczące Niestandardowych metod pozyskiwania nieruchomości.
Spotykamy się 13 grudnia o 18:00 w Luce Arena "Nowe Miasto" ul. Legionów 26/28, bud. F

Swoimi niesamowitymi przypadkami podzieli się z nami Jerzy Sempowicz. Przedsiębiorca od 1992 roku. Właściciel hurtowni zegarmistrzowskiej oraz, przede wszystkim, inwestor bardzo mocno związany z nieruchomościami. Przetestował szeroki wachlarz inwestycji od garaży poprzez mieszkania, aż do lokali komercyjnych. Nieobce mu są zagadnienia wynajmu, podnajmu, remontów, budowania czy flipowania. Pasjonat spraw trudnych, specjalista od wynajdywania inwestycyjnych perełek. Prowadzi szkolenia z zaawansowanych metod pozyskiwania nieruchomości. Wykładowca MBA Nieruchomości ASBIRO, Myśleć Jak Milionerzy, wielokrotny prelegent organizacji Mieszkanicznik, Global Investor Club, Inteligencja Finansowa czy eventów KontestCamp, AsbiroCamp, Biznes Ponad Granicami w Bangkoku czy też na zjazdach absolwentów szkoleń Piotra Hryniewicza.
[...]

Autor |5 grudnia, 2017|Aktualności, Bielsko-Biała|0 komentarzy

Londyn: spotykamy się 11 grudnia

Świąteczne spotkanie Londyńskiego Oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik odbędzie się w poniedziałek 11 grudnia 2017. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych inwestowaniem w nieruchomości oraz sympatyków Mieszkanicznika, którzy mają ochotę spędzić poniedziałkowy wieczór w ciekawym towarzystwie.  Spotkanie odbędzie się w Restauracji POSKlub, 4 piętro (238-246 King St, Londyn, W6 0RF) i potrwa od g.19.00 do ok. 22.30. 
[...]

Autor |5 grudnia, 2017|Aktualności, Londyn|0 komentarzy

Szczecin: spotykamy się 11 grudnia

Drodzy Mieszkanicznicy i wszelcy sympatycy!
Grudniowe spotkanie Mieszkaniczników przed nami - tematem przewodnim będą Inwestycje grupowe. Naszym gościem będzie -Andrzej Dziak - Przedsiębiorca, Inwestor, Specjalista ds. Nieruchomości. Od najmłodszych lat związany ze stanowiskami zarządczymi i sprzedażowymi. Zdobywał doświadczenie w firmach polskich i niemieckich. Od lat związany z branżą samochodową oraz nieruchomości.www.PolskieNieruchomosci.Best,www.PolishInvestmentGroup.pl,www.wirtualne-biuro.szczecin.pl
[...]

Autor |4 grudnia, 2017|Aktualności, Szczecin|0 komentarzy

Partnerzy aktywni

Rudiger Finance GSL Legal Rentflat Polska Wynajmistrz Pinmaster

Partnerzy wspierający

K2 Asset Management Moniter pl Rentflat Polska Rentflat Polska Rentflat Polska WIWN.pl promabi.pl promabi.pl 4home.pl femko.pl Metr Kwadratowy
Rentflat Polska

Współpracujemy

O nas

Porady i podpowiedzi

Inne

Dane kontaktowe

Adres korespondencyjny:

Business Link
ul. Mokotowska 1
00-640 Warszawa

tel: 792-460-250
mail: biuro@mieszkanicznik.org.pl