Slawek-Muturi-200x300Sławek Muturi
Pomysłodawca i współzałożyciel Stowarzyszenia. Przez pierwsze dwa lata - członek zarządu stowarzyszenia.  Mieszkanicznik z ponad 16-letnim doświadczeniem w wynajmie nieruchomości. Wolny finansowo. Autor bloga www.fridomia.pl. Założył spółkę Mzuri (www.mzuri.com.pl), która dziś obsługuje kilkaset mieszkań i domów na wynajem w kilku miastach w Polsce. Wypracowaną wolność finansową Sławek wykorzystuje m.in do dzielenia się wiedzą i umiejętnościami z innymi. Jest współautorem książki „Wolność finansowa dzięki inwestowaniu w nieruchomości”. Na jej bazie powstał blog www.fridomia.pl, gromadzący ponad 1.000 czytelników dziennie. Napisał również książki „Zarządzanie najmem. Poradnik dla właścicielek mieszkań na wynajem”oraz "Mieszkania na wynajem - moja droga do wolności finansowej". Pod jego redakcją ukazała się książka „Pomysł do wynajęcia”- praca zbiorowa Mieszkaniczników. Sławek jest też autorem kilkuset artykułów i wywiadów w mediach. Posiada licencje zawodowe zarządcy nieruchomości oraz pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Za ogromny wkład i olbrzmią pracę wniesioną na rzecz powołania i rozwoju Stowarzyszenia

 

 

piotr_hryniewicz2Piotr Hryniewicz
Inwestor, który od 2008 roku cieszy się wolnością finansową udowadniając, że można osiągnąć ją również na polskim rynku bez posiadania gotówki. Jego przygoda z nieruchomościami rozpoczęła się pod koniec lat 90-tych, jednak świadome inwestowanie rozpoczął w 2004 roku po przeczytaniu książki Roberta Kiyosakiego, którą z okazji narodzin syna „wcisnął” mu przyjaciel.  Książka otworzyła mu oczy na możliwość budowania przychodu pasywnego i od tego czasu zaczął aktywnie inwestować w mieszkania, domy, działki rolne, działki budowlane, lokale użytkowe, nieruchomości komercyjne, a nawet lasy, skutecznie powiększając portfel aktywów. Analizując stopy zwrotu z kolejnych transakcji poszukiwał najbezpieczniejszej i najbardziej rentownej formy inwestowania w nieruchomości. To wówczas, w 2005 roku, zrodziła się w jego głowie koncepcja wynajmu mieszkań na pokoje, o której nikt nie mówił na polskim rynku, a od 2009 roku rozszerzył ją o podnajmowanie mieszkań. Od kiedy został rentierem popularyzuje ten sposób inwestowania w ramach Praktycznego Seminarium Inwestowania w Nieruchomości, autorskiego projektu Edukacja Inwestowania w Nieruchomości, do którego należy już ponad 1000 inwestorów z całej Polski, którzy z sukcesem inwestują i osiągają wolność finansową. Jest właścicielem wielu spółek zajmujących się tematem nieruchomości oraz członkiem założycielem Stowarzyszenia Mieszkanicznik. 

Za pracę w tworzeniu od podstaw świetnie dziś funkcjonującego oddziału stowarzyszenia w Poznaniu. 

 

 

PawelPaweł Czerwiński
Praktyk, mentor i coach ds. inwestycji w nieruchomości będących źródłem pasywnego dochodu. Współzałożyciel Stowarzyszenia "Mieszkanicznik". Absolwent Politechniki Warszawskiej, jak również stypendysta zagranicznych uczelni Leibniz Universität Hannover w Niemczech, oraz Ecole des Mines de Nantes we Francji. Doktorant w Kolegium Zarządzania i Finansów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Profesjonalne doświadczenie zawodowe zdobywał pracując dla najlepszych międzynarodowych firm takich jak Kompania Piwowarska grupa SABMiller oraz tureckim oddziale Mercedes-Benz w Istambule. Pracował na stanowisku Konsultanta Eksperta rozwiązań Business Intelligence w SAP Polska. Systematycznie dzięki przyjętej strategii, inwestuje w nieruchomości na wynajem. Pasjonat rozwoju osobistego, oraz tematu finansów osobistych. Twórca www.NaukaInwestowania.pl.

Za ogromny wkład pracy wniesiony w informatyzację stowarzyszenia.

 

 

 

11062927_10153167208615421_2977981291533120894_nKatarzyna Kozarzewska
Operatywna Mieszkaniczniczka, związana ze stowarzyszeniem od początku jego istnienia. Prowadzi własny biznes związany z wynajem pokoi na terenie Trójmiasta. Zarządza też kilkoma mieszkaniami na wynajem.

 

 

Za ogromny wkład w rozwój oddziału i integrację środowiska Mieszkaniczników w Gdańsku