Od 15 do 18 lutego w Katowicach Grupa PTWP SA organizuje 4DesignDays – spotkanie mające łączyć najróżniejsze aspekty nieruchomości i ułatwiać spotkania profesjonalistów tej branży. Mieszkanicznik też ma tam swojego przedstawiciela. Zapraszamy!

W Spodku i w Międzynarodowym Centrum Kongresowym znów spotkają się ludzie związani z nieruchomościami: architekci będą pokazywać efekty współpracy z inwestorami, projektanci wnętrz i wyposażenia będą mogli porozmawiać z deweloperami. Samorządowcy pochwalą się wpływem odważnych inwestycji na otoczenie, a przy okazji wszyscy też będą mówić o pieniądzach. To doprawdy wyjątkowe spotkanie, gdzie nie da się rozgraniczyć praktyki i teorii, a nowe pomysły aż kipią.

Część dla profesjonalistów to czwartek i piątek: dyskusje, warsztaty, prezentacje konkretnych realizacji i pomysłów. Podzielone są na kilka równoległych ciągów tematycznych: forum branży meblowej, Housemarket Forum, Property Forum (obiekty komercyjne), architektura, design, projektowanie wnętrz. Weekend to czas Silesia Bazaar – targi, wystawy, warsztaty i porady dla zainteresowanych zmianami w swoich mieszkaniach, zajęcia dla dzieci.

Warto zajrzeć do Spodka i MCK, żeby porozmawiać z pasjonatami i spojrzeć na niektóre aspekty nieruchomości z zupełnie innej perspektywy. Do tego sporo ciekawych pomysłów i proponowanych produktów jest polskich i czasem bardzo innowacyjnych. Zapraszamy Mieszkaniczników do rozmów z ciekawymi nieznajomymi podczas 4DesignDays.

Wszelkie informacje www.4dd.pl

 

    Hanna Milewska-Wilk            
Koordynator PR, badań i szkoleń   
w Stowarzyszeniu "Mieszkanicznik"