Londyński oddział Stowarzyszenia Mieszkanicznik serdecznie zaprasza 16 października wszystkich zainteresowanych inwestowaniem w nieruchomości. Spotkanie odbędzie się w POSKu, Sala Multimedialna na 4 piętrze (238-246 King St, Londyn, W6 0RF) i potrwa od g.19.00 do ok. 22.00.

Tym razem w roli prelegenta wystąpi Dawid Dowbusz z Sheffield. Przedsiębiorca, inwestor, który utrzymuje siebie i swoją rodzinę z dochodu pasywnego z nieruchomości. Dodatkowo współwłaściciel nowo powstałych spółek ,,Concept let”, ,,Standard House Group Ltd” oraz ,,DOWBUSZ property LTD”. Dawid, poprzez swoje inwestycje, dąży ambitnie do uzyskania pełnej niezależności finansowej. Wyspecjalizował się w zakupie nieruchomości, refinansowaniu oraz ich najmie. Stawia pierwsze kroki w deweloperce. Historia i jego determinacja pokazują, że można w tak szybkim czasie poczynić znaczące kroki na drodze do wcześniejszej emerytury. Ten profesjonalny inwestor chętnie dzieli się swoją praktyczną wiedzą na wielu spotkaniach w Wielkiej Brytanii i w Polsce.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych powyższą tematyką.

Wstęp na spotkania w Londynie, w ramach Stowarzyszenia Mieszkanicznik, jest bezpłatny dla wszystkich jego członków. Osoby, które nie są jeszcze w stowarzyszeniu, uiszczają opłatę na miejscu w wysokości 8 funtów. Zachęcamy też wszystkie osoby, które nie są członkami, do przystąpienia do Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Członkostwo daje wiele korzyści, o których możecie dowiedzieć się na stronie www.mieszkanicznik.org.pl.

Do zobaczenia niebawem!
Piotr Zacharski, Lider Oddziału w Londynie