Londyński oddział Stowarzyszenia Mieszkanicznik serdecznie zaprasza 16 kwietnia 2018 wszystkich zainteresowanych inwestowaniem w nieruchomości.

Spotkanie odbędzie się w POSKu, Sala Multimedialna na 4 piętrze (238-246 King St, Londyn, W6 0RF) i potrwa od g. 19.00 do ok. 22.00.

W tym miesiącu porozmawiamy o tym Czy warto inwestować w zabytkowe budynki, prezentację poprowadzi Robert Kuliga, aktywny inwestor z ponad 10 letnim doświadczeniem w nieruchomościach, Wiceprezes Stowarzyszenia i Lider oddziału warszawskiego.

Robert jest ekspertem w obszarach: najmu, projektowania i home stagingu wnętrz pod wynajem, remontów nieruchomości pod wynajem oraz optymalizacji przychodów. Przedsiębiorca, inwestor, prelegent, autor publikacji na temat projektowania wnętrz i rynku najmu nieruchomości. Inwestowanie w nieruchomości pozwala mu łączyć pasje osobiste, zawodowe i pracę. Propagator idei przedsiębiorczości społecznej, powszechnego dostępu do inwestowania w sposób profesjonalny i etyczny.

Z praktycznej opartej na przykładach prezentacji dowiecie się m.in.:

- jak sprawdzić czy inwestycja w taki budynek ma sens
- jakie ryzyka trzeba wziąć pod uwagę inwestując w zabytkowe  budynki
- omówimy proces inwestycyjny i jego uczestników przy remontach całych obiektów
- jakich błędów unikać
- na co zwrócić szczególną uwagę podpisując umowy z architektem, inspektorem nadzoru i wykonawcą

- czy warto przygotować harmonogram i przedmiar robót oraz kosztorys inwestorski

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych powyższą tematyką.

Wstęp na spotkania w Londynie, w ramach Stowarzyszenia Mieszkanicznik, jest bezpłatny dla wszystkich jego członków. Osoby, które nie są jeszcze w stowarzyszeniu, uiszczają opłatę na miejscu w wysokości funtów. Zachęcamy też wszystkie osoby, które nie są członkami, do przystąpienia do Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Członkostwo daje wiele korzyści, o których możecie dowiedzieć się na stronie www.mieszkanicznik.org.pl.

 

Do zobaczenia niebawem!

Piotr Zacharski
Lider oddziału w Londynie
e: londyn@mieszkanicznik.org.pl