Stowarzyszenie Mieszkanicznik, oddział w Londynie, serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie w najbliższy poniedziałek, czyli 14.05.2018.
Tradycyjnie spotykamy się w POSKu, Sala Multimedialna na 4 piętrze (238-246 King St, Londyn, W6 0RF). Zaczynamy od g. 19.00.

W roli prelegenta wystąpi Grzegorz Grabowski.

Ekspert w obszarze rozliczeń z najemcami i rozliczeń podatku od najmu. Założyciel i współwłaściciel biura rachunkowego wyspecjalizowanego w rozliczaniu osób i podmiotów zajmujących się nieruchomościami: wynajmem, podnajmem, handlem i usługami zakwaterowania.
Grzegorz jest autorem bloga www.wynajmistrz.pl, za pośrednictwem którego pomaga czytelnikom w problemach związanych z podatkami od wynajmu, rozliczeniami z najemcami i w innych kwestiach.
Twórca kilku kursów video o rozliczaniu podatków w nieruchomościach, twórca aplikacji online do samodzielnego rozliczania podatku od najmu i rozliczeń z najemcami.
Autor poradnika: "Podatek od najmu i rozliczenia z najemcami. Poradnik w 100% praktyczny"
Członek założyciel i członek Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia Właścicieli Nieruchomości na Wynajem "Mieszkanicznik", ekspert stowarzyszenia od rozliczeń podatku od najmu i rozliczeń z najemcami.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych powyższą tematyką.

Wstęp na spotkania w Londynie, w ramach Stowarzyszenia Mieszkanicznik, jest bezpłatny dla wszystkich jego członków. Osoby, które nie są jeszcze w stowarzyszeniu, uiszczają opłatę na miejscu w wysokości 8 funtów. Zachęcamy też wszystkie osoby, które nie są jeszcze członkami, do przystąpienia do Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Członkostwo daje wiele korzyści, o których możecie dowiedzieć się na stronie www.mieszkanicznik.org.pl.

 

Do zobaczenia niebawem!

Piotr Zacharski
Lider Oddziału w Londynie