Stowarzyszenie Mieszkanicznik, oddział w Londynie, serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie. Widzimy się już w najbliższy poniedziałek, czyli 12.06.2017.
Spotkanie odbędzie się w POSKu, Sala Multimedialna na 4 piętrze (238-246 King St, Londyn, W6 0RF) i potrwa od g.19.00 do ok. 22.00.

Tym razem porozmawiamy o inwestowaniu w nieruchomości na terenie Wielkiej Brytanii. W roli prelegentów wystąpią David Clouter i Marta Smith.
David jest absolwentem Uniwersytetu w Cambridge i byłym dziennikarzem Radia BBC. David inwestuje w nieruchomości nieprzerwanie od 35 lat, używając wachlarza różnych strategii, dzięki czemu maksymalizuje zyski, bez względu na sytuacje na rynku. Marta Smith jest inwestorką na pełen etat, z Południowej Walii. Razem z mężem Lloydem, prowadzi z sukcesem szereg różnych inicjatyw związanych z nieruchomościami, w tym m.in. firmę budowlaną. Jej specjalnością są metamorfozy zaniedbanych budynków na piękne rodzinne domy.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych powyższą tematyką.

Wstęp na spotkania w Londynie, w ramach Stowarzyszenia Mieszkanicznik, jest bezpłatny dla wszystkich jego członków. Osoby, które nie są jeszcze w stowarzyszeniu, uiszczają opłatę na miejscu w wysokości 8 funtów. Zachęcamy też wszystkie osoby, które nie są jeszcze członkami, do przystąpienia do Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Członkostwo daje wiele korzyści, o których możecie dowiedzieć się na stronie www.mieszkanicznik.org.pl.

Do zobaczenia niebawem!
Piotr Zacharski, Lider oddziału w Londynie