Stowarzyszenie Mieszkanicznik, oddział w Londynie, serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie. Widzimy się już w najbliższy poniedziałek, czyli 11.09.2017. Spotkanie odbędzie się w POSKu, Sala Multimedialna na 4 piętrze (238-246 King St, Londyn, W6 0RF) i potrwa od g.19.00 do ok. 22.00.

Tym razem porozmawiamy o inwestowaniu w nieruchomości na terenie Wielkiej Brytanii. W roli prelegentów wystąpią Ryszard Jaszczynski i Anna Głód.

Ryszard Jaszczyński był wykładowcą akademickim, instruktorem samolotowym i kapitanem w PLL "LOT". Obecnie już nie pracuje "zawodowo". Jest wolny finansowo i utrzymuje się z inwestycji. Posiada portfel nieruchomości na wynajem oraz jest aktywnym inwestorem giełdowym. Autor trzech książek, ostatnio poradnika z dziedziny finansów osobistych "Droga do zamożności". Członek stowarzyszenia Mieszkanicznik. W ostatnim roku wykładał i prowadził zajęcia m.in. pt. "Moje pieniądze" w Asbiro. Autor strony:http:// drogadozamoznosci.pl/

Anna Głód– zalozyciel oraz Dyrektor firmy Umbrella Protect Ltd, Mortgage and Insurance Advisor – Doradca kredytowo ubezpieczeniowy. Posiada kwalifikacje rynku brytyjskiego CeMAP oraz DiPFA, inwestowanie w nieruchomosci zaczela w wieku 24 lat, kupujac swoje pierwsze mieszkanie pod wynajem w Krakowie. Jako doradca finansowy w Wielkiej Brytanii pracuje od 6 lat. Firma Umbrella Protect dostarcza uslugi z zakresu ubezpieczen oraz kredytow hipotecznych w Wielkiej Brytanii. Jest to niezalezny broker, ktory posiada dostep do wszystkich bankow na rynku brytyjskim, oraz do kilkunastu – wiodacych firm ubezpieczeniowych.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych powyższą tematyką.. Wstęp na spotkania w Londynie, w ramach Stowarzyszenia Mieszkanicznik, jest bezpłatny dla wszystkich jego członków. Osoby, które nie są jeszcze w stowarzyszeniu, uiszczają opłatę na miejscu w wysokości 8 funtów. Zachęcamy też wszystkie osoby, które nie są jeszcze członkami, do przystąpienia do Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Członkostwo daje wiele korzyści, o których możecie dowiedzieć się na stronie www.mieszkanicznik.org .pl.

Do zobaczenia....

Piotr Zacharski, Lider Oddziału w Londynie