Świąteczne spotkanie Londyńskiego Oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik odbędzie się w poniedziałek 11 grudnia 2017. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych inwestowaniem w nieruchomości oraz sympatyków Mieszkanicznika, którzy mają ochotę spędzić poniedziałkowy wieczór w ciekawym towarzystwie.  Spotkanie odbędzie się w Restauracji POSKlub, 4 piętro (238-246 King St, Londyn, W6 0RF) i potrwa od g.19.00 do ok. 22.30. 

Ponieważ jest to okres przedświąteczny, postanowiliśmy zorganizować to w barze, który będzie dla Nas otwarty przez cały wieczór 🙂 Po zakończeniu oficjalnej części spotkania, pozostajemy w barze na dalsze rozmowy kuluarowe ....

Tym razem w roli prelegenta wystąpi Jacek Kusiak - prezes zarządu Stowarzyszenia Mieszkanicznik oraz jego współzałożyciel. Inwestor z ponad 14-letnim doświadczeniem, ekspert od umów najmu, selekcji najemców, remontów i szkoleń dot. Inwestowania. Inżynier, absolwent Politechniki Lubelskiej. Przez ostatnie 16 lat pracował we Francji, Niemczech i Polsce w międzynarodowej korporacji, obecnie prowadzi własne firmy i spółki, np. K-Investments - firma zarządzająca nieruchomościami na wynajem oraz remontująca kompleksowo nieruchomości. Zajmuje się rynkiem nieruchomości mieszkaniowych, poszerzając ostatnio swoje portfolio o lokale użytkowe dzięki spółce Shake Your Head. Od 22 lat konsekwentnie buduje swoją wolność finansową, również poprzez giełdę papierów wartościowych. Z powodzeniem inwestuje w akcje, kontrakty terminowe, fundusze inwestycyjne zagraniczne, waluty, surowce.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych powyższą tematyką.

Wstęp na spotkania w Londynie, w ramach Stowarzyszenia Mieszkanicznik, jest bezpłatny dla wszystkich jego członków. Osoby, które nie są jeszcze w stowarzyszeniu, uiszczają opłatę na miejscu w wysokości funtów. Zachęcamy też wszystkie osoby, które nie są członkami, do przystąpienia do Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Członkostwo daje wiele korzyści, o których możecie dowiedzieć się na stronie www.mieszkanicznik.org.pl.

Do zobaczenia niebawem!

Piotr Zacharski 
Lider oddziału Mieszkanicznika w Londynie