Cześć Mieszkaniczniku!

Zapraszamy Cię na kolejne, otwarte spotkanie łódzkiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Tym razem naszym gościem specjalnym będzie Piotr Hryniewicz, który opowie "Jak zrobić 200 flipów za 100 000 000 zł" ! Piotr występuje bardzo rzadko, także będzie to wyjątkowa okazja, żeby go posłuchać i porozmawiać na żywo. 

Zapisz się teraz: https://crm.mieszkanicznik.org.pl/civicrm/?page=CiviCRM&q=civicrm%2Fevent%2Fregister&reset=1&id=145

O PRELEGENCIE

Piotr Hryniewicz - inwestor, który od 2008 roku cieszy się wolnością finansową udowadniając na przykładzie swoim oraz Absolwentów swoich szkoleń, że można osiągnąć ją również na polskim rynku. Początkowo aktywnie inwestował zarówno w mieszkania, domy, działki rolne, działki budowlane, lokale użytkowe, nieruchomości komercyjne, kamienice, projekty deweloperskie, a nawet lasy, natomiast analizując stopy zwrotu z kolejnych transakcji poszukiwał najbezpieczniejszej i najbardziej rentownej formy inwestowania w nieruchomości. To wówczas, w 2005 roku, zrodziła się w jego głowie koncepcja optymalizacji wynajmu mieszkań na pokoje, o której nikt nie mówił na polskim rynku, a od 2009 roku rozszerzył ją o podnajmowanie mieszkań. Pierwsze flipy zrealizował indywidualnie, wykorzystując własny kapitał, jednak te sukcesy i duże zainteresowanie współinwestowaniem z nim spowodowało, że zdecydował się na skalowanie biznesu i współpracę z inwestorami. W 2012 r. powstała pierwsza spółka inwestycyjna, która rok później ewoluowała do obecnie funkcjonującej pod nazwą Inwestycje Hryniewicz.pl, generującej ponadprzeciętne zyski dla wspólników i dostarczającej świetnie przygotowane mieszkania na wynajem jako "gotowce inwestycyjne", znane obecnie wszystkim inwestorom.

Więcej o prelegencie poczytasz tutaj:

https://jakoszczedzacpieniadze.pl/inwestowanie-w-mieszkania-na-wynajem

https://edukacjainwestowania.pl/szkolenia/inwestowanie-w-nieruchomosci/

 

DATA SPOTKANIA

Środa, 27 lutego 2019, godz. 19.00

 

MIEJSCE SPOTKANIA

Hotel Borowiecki, ul. Kasprzaka 7/9, Łódź

Można skorzystać z bezpłatnego parkingu z tyłu hotelu!

OPŁATA I ZAPISY NA SPOTKANIE 

Zapisy maksymalnie do 25.02 lub do wyczerpania miejsc (które rozejdą się bardzo szybko!).

Zapisz się teraz: https://crm.mieszkanicznik.org.pl/civicrm/?page=CiviCRM&q=civicrm%2Fevent%2Fregister&reset=1&id=145

 

Ważne! Przy płatności na miejscu (tylko w przypadku wolnych miejsc) opłata wynosi 40 zł (dla członków Stowarzyszenia) lub 100 zł (dla osób spoza Stowarzyszenia). Warto zatem zapisać się online!

Do zobaczenia,
Katarzyna i Jeremiasz Gorzędowscy 

Liderzy Oddziału Łódź