Zapraszamy na otwarte, październikowe spotkanie łódzkiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik, które odbędzie się dnia 25 października o godz. 19, czyli po raz pierwszy w czwartek. Gościem naszego spotkania będzie twórca Rafał Paluch, który wynajmuje w Krakowie ponad 500 pokoi. Oprócz tego, w przerwach, porozmawiasz z lokalnymi inwestorami i właścicielami mieszkań - zarówno początkującymi jak i zaawansowanymi.

Zarejestruj się teraz na spotkanie i zarezerwuj sobie miejsce: https://crm.mieszkanicznik.org.pl/civicrm/?page=CiviCRM&q=civicrm/event/info&reset=1&id=68

O PRELEGENCIE
Rafał Paluch - Twórca marki dobrynajem.pl obsługującej ponad 500 pokoi w Krakowie oraz cieszącego się dużą popularnością systemu do obsługi najmu ? SON, inwestor, podróżnik, kilka miesięcy w roku spędza na poznawaniu kolejnych zakątków świata. Uszczęśliwia inwestorów poprzez łączenie ich pieniędzy z nieruchomościami, które jego spółka wyszukuje, negocjuje cenę, remontuje, wyposaża, a w końcu zarządza w sposób możliwe najmniej zajmujący dla inwestora. W biznes wszedł zakładając w wieku 18-stu lat firmę ISP (sprzedaż Internetu bezprzewodowego), obsługującą 1000 klientów, którą po 10 latach sprzedał z zyskiem.

TEMAT SPOTKANIA
Automatyzacja najmu na pokoje wg Rafała Palucha - przykłady z życia spółki wynajmującej pół tysiąca pokoi.

DATA SPOTKANIA
Czwartek, 25 października 2018, 19.00-22.00

MIEJSCE SPOTKANIA 
HortCafe, Łódź, ul. Piotrkowska 106 - wejście z boku, od pasażu Shillera, na salę bankietową. Zaparkować można z tyłu, przy urzędzie miasta/ przy pasażu Shillera.

REJESTRACJA
Opłata za spotkanie w Łodzi dla członka stowarzyszenia z ważną składką - 20 zł
Opłata za spotkanie w Łodzi dla osób, które nie mają ważnej składki członkowskiej - 50 zł

Ceny obowiązują przy płatności online do dnia 24.10 (środa). W przypadku płatności na miejscu opłaty wynoszą odpowiednio - 40 i 100zł.

Zarejestruj się teraz na spotkanie i zarezerwuj sobie miejsce: 
https://crm.mieszkanicznik.org.pl/civicrm/?page=CiviCRM&q=civicrm/event/info&reset=1&id=68
REJESTRACJA  DLA  CZŁONKÓW:
Aby dokonać rejestracji jako członek Stowarzyszenia  należy uzyskać dostęp do konta, klikając w link:
https://crm.mieszkanicznik.org.pl/password-reset/
Następnie trzeba podać adres e-mail (ten sam, co przy rejestracji do Stowarzyszenia), na który zostanie wysłana instrukcja ustawiania hasła. Po ustawieniu nowego hasła, można logować się już bezpośrednio poprzez  stronę  https://crm.mieszkanicznik.org.pl/ podając swój adres email i ustanowione hasło.
Ustawianie hasła działa tylko dla osób z ważną składką lub składką przeterminowaną ale nie dłużej niż rok.
Zniżka naliczana jest automatycznie po zalogowaniu tylko dla osób z ważną składką!

Do zobaczenia,
Katarzyna i Jeremiasz Gorzędowscy
Liderzy Oddziału Łódź
lodz@mieszkanicznik.org.pl