Stowarzyszenie Mieszkanicznik oddział w Krakowie zaprasza wszystkich zainteresowanych na otwarte spotkanie przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę nt. wynajmowania mieszkań lub pokoi, handlu mieszkaniami i remontami.

TEMAT SPOTKANIA
"Jak wynajmować 500 pokoi i nie zwariować" - to temat kwietniowego spotkania krakowskiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik.

O WYKŁADZIE
Nasz Gość Specjalny - Rafał Paluch opowie nam o tym, jak automatyzuje najem na pokoje, opisując krok po kroku każdy aspekt cyklu najmu, od znalezienia mieszkania, poprzez codzienne zarządzanie najmem, aż po wymiany najemców i logistykę w sezonie.

O PRELEGENCIE
Rafał Paluch - Twórca marki dobrynajem.pl obsługującej ponad 500 pokoi w Krakowie oraz cieszącego się dużą popularnością Systemu Obsługi Najmu ? SON. Inwestor, podróżnik, który kilka miesięcy w roku spędza na poznawaniu kolejnych zakątków świata. Uszczęśliwia inwestorów poprzez łączenie ich pieniędzy z nieruchomościami, które jego spółka wyszukuje, negocjuje cenę, remontuje, wyposaża, a w końcu zarządza w sposób możliwe najmniej dla nich zajmujący. W biznes wszedł w wieku 18-stu lat zakładając firmę ISP (sprzedaż Internetu bezprzewodowego), obsługującą 1000 klientów, którą po 10 latach sprzedał z zyskiem.

DATA SPOTKANIA
czwartek, 11 kwietnia 2019, godz. 18.00

MIEJSCE SPOTKANIA
Hotel Galaxy, ul. Gęsia 22a, Kraków

OPŁATA I ZAPISY NA SPOTKANIE
Zapisy maksymalnie do 11.04 do godziny 13.00 lub do wyczerpania miejsc.

Ważne! Przy płatności na miejscu (tylko w przypadku wolnych miejsc) opłata wynosi 50 zł (dla członków Stowarzyszenia) lub 100 zł (dla osób spoza Stowarzyszenia).
Zachęcamy do zapisów online!

ZAPISY: https://crm.mieszkanicznik.org.pl/civicrm/?page=CiviCRM&q=civicrm%2Fevent%2Finfo&reset=1&id=188

Rejestracja dla członków stowarzyszenia jest dostępna po zalogowaniu!

AGENDA SPOTKANIA:
17.30 - 18.00 Rejestracja i networking
18.00- 18.30 Stowarzyszenie Mieszkanicznik, omówienie spraw bieżacych
18.30 - 20.30 Rafał Paluch
20.30 - 20.45 Podsumowanie i zakończenie
po 20.45 - after party, dalsze rozmowy

Zapraszam,

Józef Kajta
Lider o. Kraków
krakow@mieszkanicznik.org.pl