Stowarzyszenie Właścicieli Nieruchomości Na Wynajem "Mieszkanicznik"
00-640 Warszawa, ul. Mokotowska 1 (Business Link)
nr konta: 70 1140 2004 0000 3802 7547 4540

 

Zespół "Mieszkanicznika"

Jacek Kusiak Jacek Kusiak - Prezes Zarządu
Oprócz funkcji reprezentacyjnej dba o działalność obecnych i tworzenie nowych oddziałów, szkolenia, relacje z członkami, partnerami, koordynuje projekty PR-owe.
T. 531-212-349
E. jkusiak@mieszkanicznik.org.pl
Robert Kuliga Robert Kuliga - Wiceprezes Zarządu
Jako Lider prowadzi warszawski oddział stowarzyszenia, koordynuje projekt Kongres Mieszkanicznika oraz odpowiada za funkcjonowanie Sądu Arbitrażowego.
E. rkuliga@mieszkanicznik.org.pl
Piotr Dybiec Piotr Dybiec - Wiceprezes Zarządu
Odpowiada za finanse stowarzyszenia, wdraża systemy informatyczne, odpowiada za projekt Akademia Mieszkanicznika oraz działania marketingowe.
E. pdybiec@mieszkanicznik.org.pl
E. akademia@mieszkanicznik.org.pl
k.gontarczyk Katarzyna Gontarczyk - Kierownik Biura
Prowadzi administrację biura stowarzyszenia. Prowadzi i odpowiada za projekt Kongres Mieszkanicznika
T. 792-460-250
E. biuro@mieszkanicznik.org.pl
Magda Pszczółkowska Magda Pszczółkowska - Asystentka Biura
Prowadzi sprawy członkowskie, odpowiada za fakturowanie, sklepik, współtworzy projekt  Kongres Mieszkanicznika
T. 731-400-813
E. magda@mieszkanicznik.org.pl
Hanna_Milewska-Wilk_ Hanna Milewska-Wilk - Koordynator PR, badań i szkoleń
Odpowiada za kontakty z mediami i instytucjami zewnętrznymi, jest ekspertem stowarzyszenia w Akademii Mieszkanicznika
T. 539-090-656
E. pr@mieszkanicznik.org.pl
Tomasz "Burçon" Burcon - Lider ds. rozwoju oddziałów
Zajmuje się wyszukiwaniem liderów i otwieraniem oddziałów zagranicznych. Na bieżąco wspiera ich działanie i rozwój. Wprowadza innowacyjne rozwiązania w ramach stowarzyszenia.
E. tomasz.burcon@mieszkanicznik.org.pl
T. 601 611 621 
Łukasz Marczewski - Ekspert ds. marketingu
E. marketing@mieszkanicznik.org.pl
T. 510 079 078
Beata Kusiak -Ekspert ds. współpracy z partnerami stowarzyszenia
E. partnerzy@mieszkanicznik.org.pl
T. 665 493 560