Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez fimę IKEA DLA FIRM, która jest partnerem IX Kongresu Mieszkaniczników.

Temat konkursu: Zaprezentowanie w formie zdjęcia aranżacji jednego wnętrza z wykorzystaniem asortymentu IKEA.

Aranżacja pomieszczenia powinna zostać wykonana za pomocą
1/ aplikacji IKEA PLACE. IKEA Place dostępna jest w App Store i działa na modelach iPhone'a w wersjach: SE, 6s lub nowszyych z zainstalowanym systemem iOS11. 
2/ lub przedstwiona w formie zdjęcia wykonanego w dowolny sposób z dodatkiem dodatkowego, zwracającego szczególną uwagę elementu wkomponowanego w aranżację w pomieszczenia.

Konkurs trwa od godz. 10:00 dnia 7.11.2017 do dnia 05.12.2017 do godz. 23:59. 

Prace konkursowe należy umieścić w aplikacji IKEA Place w ww. terminie z dopiskiem „Konkurs z Centrum Ikea dla Firm”  oraz przesłać w e-mailu na adres CentrumIKEAdlaFirm@ikea.com wraz z danymi kontaktowymi uczestnika. Tytuł wiadomości „Konkurs z Centrum IKEA dla Firm”.  Jeśli wykonane zostały zdjęcia w zwykłej formie również należy je wysłać pod podany wyżej e-mail. 

W skład komisji konkursowej wchodzi przedstawiciel Organizatora Kongresu oraz dwie osoby ze strony Centrum IKEA dla Firm.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas IX Kongresu Mieszkaniczników w Łodzi, wyniki zostaną ogłoszone w niedzielę 26 listopada.

Organizator ufundował nagrody: bony zakupowe o wartości 3000 zł, 2000 zł, 1000 zł

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami konkursu zawartymi w REGULAMINIE

Obejrzyj film o IKEA PLACE