Jedyna taka impreza w Polsce!

Rynek najmu w pigułce!

 

baner VII kongres v4

 

Jest to już VII Kongres organizowany przez Stowarzyszenie, na którym spodziewamy się ok. 500 uczestników, którzy podczas dwóch dni będą mogli uzyskać uniatową wiedzę z zakresu rynku najmu zarówno podczas tematycznych warsztatów jak i kuluarowych rozmów z doświadzonymi inwestorami w nieruchomości. Do wyboru przedstawiamy 14 tematów. Część z nich dedykowana jest dla osób działających już w zakresie wynajmu. Oferujemy możliwość rozszerzenia swojej wiedzy o nowe możliwości inwestowania na podstawie konkretnych przykładów i uzyskiwania większych niż dotychczas dochodów z najmu. Osobom, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nieruchomościami pokażemy, jak stawiać pierwsze kroki oraz możliwe kierunki w opracowywaniu własnej strategii w dążeniu do osiągnięcia wolności finansowej uzyskując tzw. dochody pasywne (czyli z wynajmu nieruchomości).

Podczas trwania Kongresu odbywać się będą równolegle minitargi branżowe. Zaproszeni przez nas wystawcy zaproponują swoje usługi w zakresie: zarządzania najmem, rozliczania podatkowego najmu, aplikacji internetowych ułatwiających poruszanie się w różnych aspektach dotyczących rynku  najmu, możliwości inwestowania itp. 

Jest to jedyna taka impreza w Polsce, organizowana tradycyjnie na jesieni w Łodzi. 

Zapraszamy do uczestnictwa członków stowarzyszenia oraz wszystkich zainteresowanych rynkiem najmu! 

 

Miejsce: Hala Expo Łódź, ul. Politechniki 4

Agenda spotkania

Sztuka networkingu - nowe!

Prelegenci

Cennik i rejestracja

Noclegi

Minitargi branżowe

Podsumowanie pokongresowe

 

 

"Wyobraź sobie, że dzięki Mieszkanicznikowi zaczynając od zera już na drugim kongresie jesteś dla niektórych mędrcem, na trzecim doświadczonym i pewnym siebie inwestorem, a na czwartym... wykładowcą. Udział w VII Kongresie Mieszkaniczników dzięki wykładom, warsztatom i wielu niesamowitym osobom z branży w jednym miejscu to twoja najlepsza decyzja i najszybszy start w budowanie wolności finansowej i bezpiecznych dochodów." Wystarczajaco zachecające?  Pozdrawiam serdecznie Karol z Poznania

 

Zobacz więcej opinii uczestników oraz relacje z poprzednich imprez

 

PARTNERZY VII KONGRESU:

logo Bogaty Ojciec
 
ikea

PATRONI MEDIALNI:

eGospodarka_logo_A biznes women life

 

 

 

 

TVP_Łódź_logo

 

 

 

 

Patronat honorowy: Prezydent Miasta Łodzi

biuro.informacji@uml.lodz.pl (1)