Warunki rekrutacji.
 

Jest to 10-ta edycja dwudniowej imprezy edukacyjnej, organizowanej przez Stowarzyszenie Właścicieli Nieruchomości na Wynajem "MIESZKANICZNIK". Przewidujemy uczestnictwo 650 osób zarówno członków jak i osób z zewnątrz.

Zapraszamy do prowadzenia wykładów i warsztatów wszystkich, którzy działają na rynku nieruchomości na wynajem i posiadają unikatową i inspirującą innych wiedzę, pozyskaną z własnego doświadczenia.

Zanim zostaniesz prelegentem X Kongresu, prosimy wypełnij poniższy formularz, który pomoże nam dobrać odpowiednią tematykę.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA PRELEGENTA

Prelegent w sesji warsztatowej nie otrzymuje wynagrodzenia

 

Każdy może być prelegentem, kto:

- jest członkiemm stowarzyszenia

- inwestuje w  nieruchomości na wynajem, działa od wielu lat na rynku najmu, ma doświadczenie i praktyczną wiedzę, którą chciałby się podzielić.

- prowadził już wcześniej wykład przed większą ilością osób, przynajmniej na spotkaniu lokalnym stowarzyszenia lub czuje się dobrym mówcą.

 

Tematyka prezentacji powinna dotyczyć jednego z aspektu działania w branży dotyczącej nieruchomości na wynajem:

1/ zarządzanie najmem

2/ aspekty finansowe np. podatkowe rozliczanie najmu i prowadzonej działalności w tym obszarze, zakupu i sprzedaży nieruchomości, itp.

3/ aspekty prawne w działalności na rynku najmu jak umowa najmu, ochrona praw lokatorów i właściciela, formy prawne wspólnego inwestowania, szczególne przypadki i ich rozwiązania,

4/ rozwiązania architektoniczne, remonty

5/ home staging, fotografia nieruchomości

6/ pozyskiwanie okazji inwestycyjnych, licytacje komornicze

7/ flipy

8/ deweloperka

9/ negocjacje, psychologia w najmie

10/ najem krótkoterminowy, hotelowy, na pokoje, podnajem - przykłady prowadzonych działalności, wady i zalety

11/ najem komercyjny, lokale użytkowe,

12/ sposoby finansowania nieruchomości – kredyty

13/ nowe technologie

14/ inne pomysły są mile widziane.

 

Wymagania:

1.  Prezentowana treść musi być zgodna z obowiązującymi przepisami prawa oraz Kodeksem Etyki Mieszkanicznika  http://mieszkanicznik.org.pl/kem/kodeks-etyki/

2.  Prezentacja typowo sprzedażowa jest źle postrzegana przez odbiorców, którzy płacą za udział w kongresie. Dlatego dopuszczalny jest jeden slajd sprzedażowy na końcu prezentacji oraz logo firmy prelegenta razem z logo stowarzyszenia na każdym slajdzie.  W trakcie wykładu dopuszczalne jest jedno wspomnienie o ofercie firmy prelegenta.

3.  Napisanie artykułu merytorycznego powiązanego z proponowanym tematem. Artykuł zostanie opublikowany na www.mieszkaczniknik.org.pl, podlinkowany na FB i w biuletynie. Celem jest zachęcenie uczestników do wzięcia udziału w warsztacie prelegenta.

 

Korzyści:

1.  Autopromocja

2.  Promocja swojej działalności i przedstawienie swojej oferty (w ograniczonym zakresie opisanym powyżej).

3.  Firma prelegenta otrzymuje status Partnera Kongresu i możliwość otrzymania 50 % rabatu na stoisko targowe.

4.  Możliwość dalszych prezentacji na lokalnych spotkaniach.

5.  Możliwość prezentacji na targach, z którymi stowarzyszenie nawiązuje współpracę merytoryczną.

6.  Możliwość prowadzenia odpłatnego wykładu w Akademii Mieszkanicznika.

7.  Bezpłatny udział w kongresie, w tym sobotni lunch i kawa oraz możliwość wyboru dowolnych warsztatów w innych sesjach (nie obejmuje bankietu).

8.  Uczestnictwo osoby towarzyszącej w kongresie w cenie 350 zł netto (nie obejmuje bankietu).

Zgłoszenie nie gwarantuje jeszcze udziału w kongresie ale jest doskonałym początkiem rozpoczęcia współpracy ze stowarzyszeniem. Wyboru tematyki dokonujemy na podstawie oczekiwań naszych członków oraz uczestników poprzednich kongresów.  Tematyka zostanie zatwierdzona do dnia 20 marca br. Ostatecznym warunkiem udziału w kongresie będzie podpisana umowa.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA PRELEGENTA

Prosimy o wypełnienie formularza i przesłanie nam na poniższy adres e-mail z tytułem "Zgłoszenie prelegenta na X kongres"

Zapraszam do kontaktu: 

Katarzyna Gontarczyk
biuro@mieszkanicznik.org.pl
tel. 792-460-250