Kongresy Mieszkaniczników

Kongres „Mieszkanicznika” to największa i jedyna tego rodzaju impreza w Polsce organizowana raz w roku w listopadzie w okresie sobota-niedziela, dotycząca inwestowania w nieruchomości i działalności na rynku najmu. Co roku gościmy prawie 500 uczestników.

Kongresy są spotkaniami wszystkich członków i sympatyków Stowarzyszenia. W czasie zjazdu można wziąć udział w wykładach i warsztatach prowadzonych przez praktyków związanych ściśle z wynajmem oraz bardziej ogólnie z rynkiem nieruchomości. Można też porozmawiać mniej oficjalnie z innymi właścicielami, wymieniając doświadczenia i dzieląc się wiedzą i kontaktami lub bardzo oficjalnie zająć się sprawami Stowarzyszenia.

Formuła kongresów oparta jest na części edukacyjnej, składającej się z  2 – 3 wykładów  wyspecjalizowanych trenerów oraz prezentacji warsztatowych proponowanych w czterech sesjach. Uczestnik wybiera 4 z 16 zaproponowanych tematów. 

Na kolejny IX KONGRES zapraszamy 
w dn. 25 - 26 listopada 2017 r.

baner1

 

Więcej informacji na www.kongresmieszkanicznika.pl

 

 

PRELEGENCI

Prelegentami podczas sesji warsztatowej są praktycy, działający na rynku nieruchomości od wielu lat, którzy dzieląc się wiedzą opartą na własnym doświadczeniu dostarczają słuchaczom cenne wskazówki i praktyczne rozwiazania trudnych sytuacji. Jest to wiedza niedostępna w powszechnych publikacjach.

Prelegenci to pasjonaci, członkowie stowarzyszenia, często już szkoleniowcy i trenerzy. Wykłady mają charakter niekomercyjny.

DODATKOWA INFORMACJA DLA PRELEGENTA

 

WYKŁADY KOMERCYJNE

Istnieje również możliwość dodatkowej promocji własnej firmy prowadząc wykład typowo komercyjny na jednej z sal wraz z prezentacją produktu. Wykłady będą odbywały się podczas konkretnych sesji, w trakcie których prowadzone będą 4 inne wykłady niekomercyjne.  Zadaniem prelegenta jest dodanie takiej wartości merytorycznej, żeby przyciągnąć słuchaczy.  Stowarzyszenie nie gwarantuje uczestników. Cennik wykładów komercyjnych dostępny jest w załączonym formularzu zgłoszeniowym.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY na wykład komercyjny podczas IX Kongresu  - BRAK MIEJSC

Uczestnik, który weźmie udział w wykładzie komercyjnym, będzie miał możliwość zapoznania się z produktem / uslugą firmy prowadzącego, zadania pytań, negocjacji warunków ewentualnej współpracy.

 

MINITARGI BRANŻOWE 

Kongresom towarzyszą Targi branżowe, promujące firmy związane z najmem i jego obsługą, rynkiem nieruchomości  oraz inwestowaniem.

Stoiska usytuowane są na foyer głównym, obok stanowisk kawowych i stolików towarzyskich.

 

SPONSOROWANIE

Przewidujemy równiez możliwość zostania SPONSOREM imprezy na wyjątkowo ekskluzywnych warunkach.

 

SPRZEDAŻ BILETÓW

Sprzedaż biletów na kongres odbywa się bezpośrednio przez Stowarzyszenie, przy czym członkowie otrzymują korzystniejsze ceny. Przewidujemy również możliwość sprzedaży biletów dla osób spoza Stowarzyszenia bezpośrednio, jak i przez pośredników na zasadach określonych w umowie współpracy.

 

Pliki do ściągnięcia:
PEŁNA OFERTA DLA PARTNERÓW IX Kongresu
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY NA WYKŁAD KOMERCYJNY - plik do wypełnienia w excel
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY NA MINITARGI - plik do wypełnienia w excel
 

PRZEPRASZAMY - NIE PRZYJMUJEMY JUŻ ZGŁOSZEŃ  NA MINITARGI BRANŻOWE -  BRAK MIEJSC

 

Zapraszam do kontaktu.
Katarzyna Gontarczyk
biuro@mieszkanicznik.org.pl
Tel. 792-460-250

 

Opinie uczestników:

"Wyobraź sobie, że dzięki Mieszkanicznikowi zaczynając od zera już na drugim kongresie jesteś dla niektórych mędrcem, na trzecim doświadczonym i pewnym siebie inwestorem, a na czwartym... wykładowcą. Udział w VII Kongresie Mieszkaniczników dzięki wykładom, warsztatom i wielu niesamowitym osobom z branży w jednym miejscu to twoja najlepsza decyzja i najszybszy start w budowanie wolności finansowej i bezpiecznych dochodów." Wystarczajaco zachecające?  Pozdrawiam serdecznie Karol z Poznania

"VI Kongres Mieszkaniczników był trzecim, w którym wraz z mężem uczestniczyliśmy. Z każdym kolejnym Kongresem mogliśmy się pochwalić jednym mieszkaniem na wynajem więcej, a od ostatniego Kongresu w naszym portfelu mieszkań na wynajem przybyły już dwie kolejne kawalerki :) Każdy Kongres to solidna porcja wiedzy, potężna dawka motywacji do dalszego działania i mnóstwo nowych cennych kontaktów. Do zobaczenia na VII Kongresie!" Monika z Częstochowy

"Skorzystałem z uczestnictwa w Kongresie na kilka sposobów: - dokładniej zacząłem rozliczać koszty eksploatacyjne dot. posiadanych nieruchomości, - zmieniłem system opłat za czynsz na taki, który chroni przed wprowadzeniem kasy fiskalnej, - zamierzam kupić nową nieruchomość ;-)" Piotr z Poznania

"Ponieważ jestem Mieszkanicznikiem z pewnym doświadczeniem, same wykłady jedynie odświeżały tudzież systematyzowały moją wiedzę. Bezcenne jednak były dla mnie kontakty z innymi Mieszkanicznikami, rozmowy na temat ich doświadczeń, "sposobów na biznes", możliwość omówienia sytuacji czy problemów a także rady na różne tematy od i dla właścicieli mieszkań na wynajem" Agnieszka z Warszawy

"Nieruchomosciami interesuje się już od ok 10 lat, jednak to Kongres i ludzie tam spotkani sprawiły że wszystkie moje działania zdecydowanie przyspieszyły a zdobyta wiedza juz przekłada się na nowe projekty." Paweł z Londynu.

"Skondensowana wiedza w bardzo przystepnej formie. Wyklady poszerzajace horyzonty, ktore w praktyce przekladaja sie na coraz to pełniejsze spojrzenie na niejasności oraz problemy zwiazane z nieruchomosciami." Stefan z Trondheim

 

Podsumowania z ostatnich spotkań:

VIII Kongres, Łódź 19-20 listopada 2016 r.

VII Kongres, Łódź 24-25 pażdziernika 2015 r.

VI Kongres, Łódź, 22-23 listopad 2014 r.

V Kongres, Łódź, 26-27 kwietnia 2014 r.

IV Kongres, Łódź, 26-27 październik 2013 r.

 

VIII Kongres 11'2016 r. - wideorelacja
video

VII Kongres 10'2015 - wideorelacja
VII kongr

 

VI Kongres 11'2014 - relacja zdjęciowa
VIkongr

VI Kongres 04'2014- wideorelacja
Vkongr