Kongresy Mieszkaniczników

Kongres „Mieszkanicznika” to największa i jedyna tego rodzaju impreza w Polsce organizowana raz w roku w listopadzie w okresie sobota-niedziela, dotycząca inwestowania w nieruchomości i działalności na rynku najmu. Co roku gościmy  500 uczestników.

Kongresy są spotkaniami wszystkich członków i sympatyków Stowarzyszenia. W czasie zjazdu można wziąć udział w wykładach i warsztatach prowadzonych przez praktyków związanych ściśle z wynajmem oraz bardziej ogólnie z rynkiem nieruchomości. Można też porozmawiać mniej oficjalnie z innymi właścicielami, wymieniając doświadczenia i dzieląc się wiedzą i kontaktami lub bardzo oficjalnie zająć się sprawami Stowarzyszenia.

Formuła kongresów oparta jest na części edukacyjnej, składającej się z  2 – 3 wykładów  wyspecjalizowanych trenerów oraz prezentacji warsztatowych proponowanych w czterech sesjach. Uczestnik wybiera 4 z 16 zaproponowanych tematów. 

Na kolejny X KONGRES zapraszamy 
w dn. 24 - 25 listopada 2018 r.

PRELEGENCI

Prelegentami podczas sesji warsztatowej są praktycy, działający na rynku nieruchomości od wielu lat, którzy dzieląc się wiedzą opartą na własnym doświadczeniu dostarczają słuchaczom cenne wskazówki i praktyczne rozwiazania trudnych sytuacji. Jest to wiedza niedostępna w powszechnych publikacjach.

Prelegenci to pasjonaci, członkowie stowarzyszenia, często już szkoleniowcy i trenerzy. Wykłady mają charakter niekomercyjny.

DODATKOWA INFORMACJA DLA PRELEGENTA

 

MINITARGI BRANŻOWE 

Kongresom towarzyszą targi branżowe, promujące firmy związane z najmem i jego obsługą, rynkiem nieruchomości  oraz inwestowaniem. Oferta targowa - w przygotowaniu.

 

SPONSOROWANIE

Przewidujemy równiez możliwość zostania SPONSOREM imprezy na wyjątkowo ekskluzywnych warunkach. Oferta w przygotowaniu.

 

SPRZEDAŻ BILETÓW

Sprzedaż biletów na kongres odbywa się bezpośrednio przez Stowarzyszenie, przy czym członkowie otrzymują korzystniejsze ceny.
Przewidywany termin rozpoczęcia przesprzedaży dla członków: maj 2018

 

Zapraszam do kontaktu.
Katarzyna Gontarczyk
biuro@mieszkanicznik.org.pl
Tel. 792-460-250

 

Bądż na bieżąco - zapisz się do naszej grupy na Facebooku "uczestnicy kongresów mieszkanicznika"

 

 

Opinie uczestników:

"Wyobraź sobie, że dzięki Mieszkanicznikowi zaczynając od zera już na drugim kongresie jesteś dla niektórych mędrcem, na trzecim doświadczonym i pewnym siebie inwestorem, a na czwartym... wykładowcą. Udział w VII Kongresie Mieszkaniczników dzięki wykładom, warsztatom i wielu niesamowitym osobom z branży w jednym miejscu to twoja najlepsza decyzja i najszybszy start w budowanie wolności finansowej i bezpiecznych dochodów." Wystarczajaco zachecające? " Pozdrawiam serdecznie Karol z Poznania

"VI Kongres Mieszkaniczników był trzecim, w którym wraz z mężem uczestniczyliśmy. Z każdym kolejnym Kongresem mogliśmy się pochwalić jednym mieszkaniem na wynajem więcej, a od ostatniego Kongresu w naszym portfelu mieszkań na wynajem przybyły już dwie kolejne kawalerki :) Każdy Kongres to solidna porcja wiedzy, potężna dawka motywacji do dalszego działania i mnóstwo nowych cennych kontaktów. Do zobaczenia na VII Kongresie!" Monika z Częstochowy

"Skorzystałem z uczestnictwa w Kongresie na kilka sposobów: - dokładniej zacząłem rozliczać koszty eksploatacyjne dot. posiadanych nieruchomości, - zmieniłem system opłat za czynsz na taki, który chroni przed wprowadzeniem kasy fiskalnej, - zamierzam kupić nową nieruchomość ;-)" Piotr z Poznania

"Ponieważ jestem Mieszkanicznikiem z pewnym doświadczeniem, same wykłady jedynie odświeżały tudzież systematyzowały moją wiedzę. Bezcenne jednak były dla mnie kontakty z innymi Mieszkanicznikami, rozmowy na temat ich doświadczeń, "sposobów na biznes", możliwość omówienia sytuacji czy problemów a także rady na różne tematy od i dla właścicieli mieszkań na wynajem" Agnieszka z Warszawy

"Nieruchomosciami interesuję się już od ok 10 lat, jednak to Kongres i ludzie tam spotkani sprawiły że wszystkie moje działania zdecydowanie przyspieszyły a zdobyta wiedza juz przekłada się na nowe projekty." Paweł z Londynu.

"Skondensowana wiedza w bardzo przystepnej formie. Wyklady poszerzajace horyzonty, ktore w praktyce przekladaja sie na coraz to pełniejsze spojrzenie na niejasności oraz problemy zwiazane z nieruchomosciami." Stefan z Trondheim 

"Odkąd poznałam działalność stowarzyszenia i ludzi z nim związanych uczestniczę we wszystkich zjazdach. Z każdego wyjeżdżam z głową pełną praktycznych pomysłów, które chcę wprowadzić w moje życie zawodowe. Pomagają mi zawierane tam znajomości oraz życzliwe nastawienie i chęć dzielenia się własną wiedzą. Ludzie nie boją się mówić, jak osiągnęli sukces ale też, jakie zaliczyli wpadki." Anna z Warszawy.

 

Podsumowania z ostatnich spotkań:

IX Kongres, Łódź 24-25 listopada 2017 r.

VIII Kongres, Łódź 19-20 listopada 2016 r.

VII Kongres, Łódź 24-25 pażdziernika 2015 r.

VI Kongres, Łódź, 22-23 listopad 2014 r.

V Kongres, Łódź, 26-27 kwietnia 2014 r.

IV Kongres, Łódź, 26-27 październik 2013 r.

 

 

Relacja z XI Kongresu w TVP3 Łódź
(od min. 4:15)

ŁWD

 
   

VIII Kongres 11'2016 r. - wideorelacja

video

VII Kongres 10'2015 - wideorelacja

VII kongr

   

VI Kongres 11'2014 - relacja zdjęciowa

VIkongr

VI Kongres 04'2014- wideorelacja

Vkongr