Zarabiasz już na nieruchomościach?

Przez ostatnie lata znaczniej zwiększyła się liczba osób, które skutecznie zarabiają na nieruchomościach. Temat wciąż budzi ogromne zainteresowanie i organizowane jest coraz więcej konferencji i szkoleń na ten temat. Wiele osób związanych ze Stowarzyszeniem Mieszkanicznik regularnie prowadzi wykład w Alternatywnej Szkole Biznesu i Rozwoju Osobowego. Po wykładach, prowadzący zazwyczaj poświęca sporo czasu na odpowiadanie na pytania uczestników, bo nie tylko głód wiedzy jest ogromny ale też świadomość coraz większa. Nieruchomości zbudzają ogromne emocje! To właśnie w nieruchomościach wiele osób znalazło sposób na realizację marzeń o wolności finansowej. Każdego roku pojawiają się nowe osoby, które próbują, ale nie wszystkim się udaje. Wielu młodych przedsiębiorców próbuje znaleźć swoją drogę w tej branży, ale często nie wiedzą, jak zacząć.

Wydarzenie, które będzie punktem zwrotnym

ASBIRO zorganizowało pierwsze seminarium na temat inwestowania w nieruchomości dokładnie 4 lata temu! Na tamtym wydarzeniu było prawie 600 osób, które chciały się dowiedzieć jak skutecznie inwestować w nieruchomości. Od tego czasu temat zaczął wzbudzać jeszcze większe zainteresowanie, zaczęło się pojawiać więcej osób zarabiających na nieruchomościach, nowe kursy, szkolenia, kolejni inwestorzy. Ale jak to wygląda dziś?

21-22 października będziesz mógł poznać kilkaset osób związanych z branżą nieruchomości. Podczas 2-dniowego seminarium usłyszysz około 14 wykładowców, którzy zarabiają już na nieruchomościach i każdy robi to inaczej. Od Ciebie tylko zależy, czy to wydarzenie stanie się punktem zwrotnym w Twoim życiu. Jedno możemy obiecać - dostaniesz jedynie sprawdzoną i praktyczną wiedzę, którą będzie mógł zacząć stosować już kolejnego dnia. Poza wiedzą będzie też masa kontaktów. Poznasz osoby, które już inwestują i od nich dowiesz się, jak możesz to zrobić samemu. Chcesz zarabiać więcej na nieruchomościach?

Dowiedz się więcej o największej konferencji o nieruchomościach w 2017!

Czego się dowiesz podczas tego wydarzenia

Wbrew pozorom nie trzeba wiele, żeby zacząć skutecznie inwestować w nieruchomości. Podczas tej konferencji zdobędziesz wiedzę na wiele tematów związanych z tą branżą:

  • jak zarabiać na flipach
  • czy potrzebuję duży kapitał, żeby zacząć
  • jak zarabiać na najmie długo i krótko terminowym
  • jak inwestować w kamienice
  • jak zarabiać jako deweloper
  • jak zacząć inwestować
  • gdzie zdobywać najlepsze kontakty
  • jakie kwestie podatkowe wiążą się z inwestowaniem w nieruchomości
  • jak wykorzystać niestandardowe metody inwestowania w nieruchomości

Do tego każdemu wykładowcy będziesz mógł zadać pytania, czy to po wykładzie, czy wieczornej integracji. Szkoda by było zmarnować taką okazję!

Weź udział w największej konferencji o nieruchomościach w 2017