Krótka ralacja ze spotkania Pomorskiego Oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik z dnia 13 września
Ostatnie spotkanie było w formie szkolenia na temat licytacji komorniczych. Naszym gościem była prawniczka z Warszawy Agnieszka Piesto. Temat okazał się popularny, bo padł rekord frekwencji: 28 osób! 2 godziny trwało bardzo intensywne szkolenie, następnie była burza pytań.

Agnieszka wciągnęła nas w temat poprzez ciekawe historie, anegdoty, przykładowe sytuacje. Znajomość tematu, kruczków prawnych, profesjonalnie przygotowana prezentacja, naszpicowana ważnymi informacjami - to wszystko złożyło się na wysokiej klasy szkolenie. Prelegentka zwracała nam uwagę jak czytać obwieszczenia, księgi wieczyste, jak pisać pisma i odwołania. Ciekawymi punktami szkolenia były: 


etapy licytacji komorniczych, analiza pod kątem opłacalności inwestycji, jak pozbyc się osób mieszkających w nieruchomości. Sporo osób notowało, gdyż ilość informacji nie była do zapamiętania, a pojawiały się informacje interesujące dla wszystkich np o podatkach. Agnieszka zachęcała nas do hurtowych zakupów nieruchomości. Dyskutowaliśmy też o strategiach inwestowania. Wielką zaletą tej małej osóbki jest niesamowity profesjonalizm połączony z osobistym urokiem. O sprawach trudnych i zawiłych potrafi mówić w sposób prosty, lekki i bardzo przejrzysty.

A najlepsze kąski były i tak w kuluarach oraz na after party w Da Grasso. Dzięki Alicji zabraliśmy Agnieszkę limuzyną do Sopotu gdzie zakwaterowaliśmy ją w apartamencie sopockim. 

Po spływających przez cały tydzień komentarzach i opiniach członków, śmiem twierdzić, że była to prezentacja o najwyższym do tej pory poziomie.
Agnieszka zdecydowanie podniosła standard i poziom naszych spotkań.
Zaproszenie na spotkanie w październiku
Naszym gościem będzie sam założyciel i prezes Stowarzyszenia - Sławek Muturi. Spotkanie będzie w ramach turnee po Polsce z zaproszeniem na Kongres oraz promocją jego nowej książki. Termin i miejsce pozostają te same - 17 październik godz 18.00.

O Sławku poczytacie tutaj: http://serwer1341177.home.pl/strona/o-nas/zarzad-stowarzyszenia

Tego spotkania nie można ominąc! Więcej informacji wkrótce.

Wyjazd na kongres

Nasz oddział jak zwykle jest świetnie zorganizowany i chcemy się integrować w jednym miejscu noclegowym. Jeżeli chodzi o dojazd to jeszcze mamy trochę 

czasu aby się podobierać. Proszę o zgloszenia do mnie kierowców którzy mają wolne miejsca w samochodach. Standardowo nocujemy w Hoteliku Relax na Piotrkowskiej.
www.hotelikrelax.pl
Natomiast jest to termin oblegany przez studentów zaocznych i zostało już tylko kilka pokoi. Przypominam, że na hasło Mieszkanicznik mamy zniżkę 10%.
I tak wyglądają ceny od osoby ze zniżką, razem ze śniadaniem:
51 zł pokój 4osobowy
54 zł pokój 3osobowy
63 zł pokój 2osobowy
Można zarezerwować pokój telefonicznie: 510 705 697, a potem zrobic przelew.
Proponuję, aby dobrać się w pary 😉 na naszej grupie na fb:
https://www.facebook.com/groups/629321077081332/
Pozdrawiam serdecznie
Kasia Kozarzewska
Przewodnicząca Pomorskiego Odziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik
tel: 698 053 979
mail: mieszkanicznik.gdansk@gmail.com