Już 19.12.2017 o godz.17:15 zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem nieruchomości na jedenaste spotkanie rzeszowskiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik. 

UWAGA - Zaczynamy 30 min wcześniej niż zazwyczaj (jeśli nie zdążysz na 17:30 będziesz mógł wejść w przerwie o 18:30)

Dlaczego nie warto inwestować w nieruchomości?
Wiele jest świetnych wykładów na temat nieruchomości oraz jeszcze więcej historii sukcesu. Warto jednak pamiętać, że inwestowanie w nieruchomości jest także ryzykowne, oraz może nie tylko nie zakończyć się zarobkiem, ale także zostawić nas z długiem.
Kamil przedstawi argumenty, pokazujące, że w nieruchomości nie warto inwestować... 
Przyjdź i przekonaj się czy skutecznie Cię zniechęci 🙂====================================

UWAGA! Ze względu na ograniczoną ilość miejsc konieczne są wcześniejsze ZAPISY porzez formularz:
https://goo.gl/forms/JpgNuPvsVuKLz9KU2

KOSZT
- BEZPŁATNIE dla członków stowarzyszenia z opłaconą składką (link do rejestracji: http://mieszkanicznik.org.pl/wp-login.php?action=register)

Dla osób niebędących członkami stowarzyszenia:
- 25 zł płacąc przelewem (link do płatności: 
https://secure.tpay.com/?h=fd24fcb047ce97bc804605daec0e9d5b797adabd)
- 35 zł płacąc gotówką w dniu wydarzenia

MIEJSCE
Spotkanie odbędzie się w hotelu Grein w Rzeszowie przy ul. Rejtana 1

PRELEGENT
Kamil Cebulski - 
Swoją pierwszą firmę założył w wieku 16 lat, a poważną karierę zakończył mając lat 25. Wtedy to postanowił zwolnić i skupić się na innych rzeczach niż działalność gospodarcza.
Jako nastolatek zaczynał od otworzenia strony internetowej o grach komputerowych, która dość szybko się rozrosła. Mając klientów zaczął handlować reklamą także na stronach znajomych. 
Następnie prowadził serwis z opracowaniami lektur szkolnych, dzięki któremu zarobił pierwsze kilkaset tysięcy złotych. Sprzedawał internet na płytach CD, aż do momentu, gdy na rynek wkroczyła Neostrada z szerokopasmowym i stosunkowo niedrogim dostępem do internetu. Kolejnym krokiem było stworzenie firmy, która zajmowała się logistyką dla sklepów internetowych. W chwilach świetności firma zatrudniała 27 osób. 
Później przyszła pora na fundację, która zajmuje się organizowaniem lekcji przedsiębiorczości z prawdziwymi przedsiębiorcami. Ponieważ fundacja organizowała coraz więcej lekcji przedsiębiorczości, coraz więcej młodych ludzi prosiło, aby odwiedzało ich więcej przedsiębiorców. W ten sposób powstała Uczelnia ASBIRO. Jej głównym produktem jest Kurs Podstawowy. Obecnie realizowane są także Studia Podyplomowe MBA oraz liczne seminaria ze znanymi przedsiębiorcami, również miliarderami. 
W ramach Uczelni ASBIRO działa także Gimnazjum oraz Liceum z internatem.

AGENDA SPOTKANIA
17:15 - 17:30 Rejestracja i networking
17:30 - 17:40 Wstęp i sprawy organizacyjne
17:40 - 18:30 Kamil Cebulski cz.1 
18:30 - 18:45 Przerwa
18:45 - 19:30 Kamil Cebulski cz.1
19:30 - ... Networking i dalsza integracja w restauracji Grein Hotel

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Zespół Mieszkanicznik Rzeszów